- Tonergy

Цена
€7 55 / 14 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-DR2150/DR360/2100
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Brother
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: DR-2150DR-360DR-2100DR-330DR-2115DR-2120DR-2125DR-2130DR 2150DR 360DR 2100DR 330DR 2115DR 2120DR 2125DR 2130
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 12000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: MFC-7340MFC-7345NMFC-7440NMFC-7840WHL-2140HL-2170WDCP-7030DCP-7040DCP-7045NHL-2150NMFC-7320MFC-7345DNHL-2120MFC-7450
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738468
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-DR2150/DR360/2100
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Brother
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: DR-2150DR-360DR-2100DR-330DR-2115DR-2120DR-2125DR-2130DR 2150DR 360DR 2100DR 330DR 2115DR 2120DR 2125DR 2130
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 12000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: MFC-7340MFC-7345NMFC-7440NMFC-7840WHL-2140HL-2170WDCP-7030DCP-7040DCP-7045NHL-2150NMFC-7320MFC-7345DNHL-2120MFC-7450
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738468
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-DR2150/DR360/2100
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Brother
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: DR-2150DR-360DR-2100DR-330DR-2115DR-2120DR-2125DR-2130DR 2150DR 360DR 2100DR 330DR 2115DR 2120DR 2125DR 2130
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 12000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: MFC-7340MFC-7345NMFC-7440NMFC-7840WHL-2140HL-2170WDCP-7030DCP-7040DCP-7045NHL-2150NMFC-7320MFC-7345DNHL-2120MFC-7450
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738468
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-DR2150/DR360/2100
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Brother
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: DR-2150DR-360DR-2100DR-330DR-2115DR-2120DR-2125DR-2130DR 2150DR 360DR 2100DR 330DR 2115DR 2120DR 2125DR 2130
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 12000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: MFC-7340MFC-7345NMFC-7440NMFC-7840WHL-2140HL-2170WDCP-7030DCP-7040DCP-7045NHL-2150NMFC-7320MFC-7345DNHL-2120MFC-7450
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738468
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Барабанен модул за принтер |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Brother |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-330 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-360 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-2100 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-2115 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-2120 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-2125 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-2130 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR-2150 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 330 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 360 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 2100 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 2115 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 2120 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 2125 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 2130 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | DR 2150 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 12000 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | DCP-7030 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | DCP-7040 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | DCP-7045N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HL-2120 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HL-2140 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HL-2150N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HL-2170W |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | MFC-7320 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | MFC-7340 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | MFC-7345DN |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | MFC-7345N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | MFC-7440N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | MFC-7450 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | MFC-7840W |
| Тегло | 0.63кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 12 000 страници |
| Съвместима серия принтери | Brother HL 2140, 2150N, 2170W, 2100 Series |
| OEM код | DR-2100 |
| С чип | Не |
| Тегло (kg) | 0.9 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.63кг |
Tonergy съвместим барабанен модул за Brother DR-2150 / DR-360 / DR-2100
Възстановете производителността на вашия Brother принтер с този висококачествен съвместим барабанен модул от Tonergy. Проектиран да замести оригиналните барабани Brother DR-2150, DR-360 и DR-2100, той осигурява ясни и остри отпечатъци при значително по-ниска цена.
Ключови Предимства
- Икономичен избор — Спестете до 40% в сравнение с оригиналните барабани Brother, без да жертвате качеството на печат.
- Висок капацитет — Проектиран за до 12 000 страници, което намалява честотата на смяна.
- Лесен монтаж — Просто поставяне, съвместим с широк набор от Brother принтери.
- Надеждна работа — Стабилно качество на печат благодарение на строги тестове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 12 000 страници |
| OEM код | DR-2100, DR-2150, DR-360 |
| Съвместима серия принтери | Brother HL-2100 Series, HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, MFC-7340, MFC-7440N, MFC-7840W |
| С чип | Не |
| Тегло | 0.9 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместим барабанен модул
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




